Polecanie produktu firmy ESET znajomym

W tej wersji produktu ESET NOD32 Antivirus firma ESET oferuje korzyści za polecenie go rodzinie i znajomym. Polecać można nawet produkt aktywowany przy użyciu licencji na wersję próbną. Za każde skuteczne polecenie, które będzie skutkować aktywacją produktu, zarówno osoba polecająca, jak i znajomy otrzymują dodatkowo miesiąc pełnej ochrony.

Polecać produkt można przy użyciu zainstalowanego programu ESET NOD32 Antivirus. Możliwość polecania produktu zależy od programu, z którego się go poleca. Więcej informacji zawiera tabela poniżej.

Zainstalowany produkt

Produkt, który można polecić

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Polecanie produktu

Aby wysłać łącze polecające, kliknij pozycję Poleć znajomego w menu głównym ESET NOD32 Antivirus. Kliknij pozycję Poleć przy użyciu łącza polecającego. Produkt wygeneruje łącze polecające, które zostanie wyświetlone w nowym oknie. Skopiuj łącze i wyślij je rodzinie oraz znajomym. Łącze polecające można udostępnić na kilka sposobów: bezpośrednio z produktu ESET, w serwisie Google+, kontaktom w usłudze Gmail lub na Facebooku.

Kiedy znajomy kliknie wysłane mu łącze polecające, zostanie przekierowany do strony internetowej, z której może pobrać produkt, jeżeli jest nowym użytkownikiem, lub przedłużyć licencję próbną o kolejny miesiąc. Na temat każdej aktywacji w wyniku przesłania przez Ciebie łącza polecającego otrzymasz powiadomienie, a Twoja licencja zostanie automatycznie przedłużona o miesiąc. Liczbę aktywowanych łączy polecających możesz sprawdzić w oknie Poleć znajomego w produkcie firmy ESET.