Polecanie produktu firmy ESET znajomym

W tej wersji produktu ESET NOD32 Antivirus firma ESET oferuje korzyści za polecenie go rodzinie i znajomym. Polecać można nawet produkt aktywowany przy użyciu licencji na wersję próbną. Jeżeli jesteś użytkownikiem wersji próbnej, za każde skuteczne polecenie, które będzie skutkować aktywacją produktu, zarówno Ty, jak i znajomy otrzymacie dodatkowy okres licencji próbnej.

Polecać produkt można przy użyciu zainstalowanego programu ESET NOD32 Antivirus. Możliwość polecania produktu zależy od programu, z którego się go poleca. Więcej informacji zawiera tabela poniżej.

Zainstalowany produkt

Produkt, który można polecić

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Polecanie produktu

Aby wysłać łącze polecające, kliknij pozycję Poleć znajomemu w menu głównym produktu ESET NOD32 Antivirus. Kliknij pozycję Poleć za pomocą łącza polecającego. Produkt wygeneruje łącze polecające, które zostanie wyświetlone w nowym oknie. Skopiuj łącze i wyślij je rodzinie oraz znajomym. Łącze polecające można udostępnić na kilka sposobów bezpośrednio z produktu ESET: przy użyciu opcji Udostępnij na Facebooku, Poleć kontaktom z Gmaila i Udostępnij na Twitterze.

Kiedy znajomy kliknie wysłane mu łącze polecające, zostanie przekierowany do strony internetowej, z której może pobrać produkt, i będzie mógł korzystać z BEZPŁATNEJ ochrony przez dodatkowy miesiąc. Jako użytkownik wersji próbnej otrzymasz powiadomienie o każdej aktywacji w wyniku przesłania przez Ciebie łącza polecającego, a Twoja licencja zostanie automatycznie przedłużona o miesiąc BEZPŁATNEJ ochrony. W ten sposób możesz wydłużyć bezpłatną ochronę o nawet 5 miesięcy. Liczbę aktywowanych łączy polecających możesz sprawdzić w oknie Poleć znajomemu w produkcie firmy ESET.