Darbas su ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus nustatymo parinktys leidžia koreguoti jūsų kompiuterio ir tinklo apsaugos.

PAGE_SETUP

Meniu Nustatymas yra suskirstytas į šiuos skyrius:

ICON_COMPUTER_PROTECTION Kompiuterio apsauga

ICON_INTERNET_PROTECTION Interneto apsauga
 

Spustelėkite komponentą ir koreguokite atitinkamo apsaugos modulio išplėstinius parametrus.

Kompiuterio apsaugos nustatymas leidžia įjungti arba išjungti šiuos komponentus:

Failų sistemos apsauga realiuoju laiku – visi failai atidarant, kuriant ar vykdant juos kompiuteryje yra nuskaitomi tikrinant, ar nėra kenkėjiškų kodų.

Įrenginio kontrolėšis modulis leidžia nuskaityti, blokuoti nešiojamąją laikmeną arba pakeisti jos išplėstinius filtrus / teises ir pasirinkti, kaip vartotojas gali pasiekti ir naudotis konkrečiu įrenginiu (CD / DVD / USB ir pan.).

HIPSHIPS sistema stebi įvykius operacinėje sistemoje ir į juos reaguoja pagal pasirinktinių taisyklių rinkinį.

Žaidimų režimas – įjungia arba išjungia žaidimų režimą. Įjungę žaidimų režimą, gausite įspėjamąjį pranešimą (galima saugos rizika), o pagrindinis langas pasidarys oranžinis.
 

Interneto apsaugos nustatymas leidžia įjungti arba išjungti šiuos komponentus:

Prieigos prie saityno apsauga – jeigu įjungta, visas srautas per HTTP arba HTTPS yra nuskaitomas ieškant kenkėjiškų programų.

El. pašto programos apsauga – stebi ryšį, gaunamą naudojant POP3(S) ir IMAP(S) protokolus.

Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant – filtruoja svetaines, kurios įtariamos platinant turinį, skirtą manipuliuoti vartotoju, siekiant išgauti konfidencialią informaciją.

Jei norite vėl įjungti išjungtą apsaugos komponentą, spustelėkite slankiklį MODULE_DISABLED , kad prie jo būtų rodoma žalia varnelė MODULE_ENABLED.

note

PASTABA.

kai išjungiate apsaugą tokiu būdu, visi išjungti apsaugos moduliai bus įjungti paleidus kompiuterį iš naujo.

Nustatymo lango apačioje yra pateikiamos papildomos parinktys. Jei norite nustatyti išsamesnius kiekvieno modulio parametrus, pasinaudokite Išplėstinio nustatymo nuoroda. Pasinaudokite Importuoti / eksportuoti parametrus, kad įkeltumėte nustatymo parametrus iš .xmll konfigūravimo failo, arba įrašykite dabartinius nustatymo parametrus konfigūravimo faile.