Sistemos dėklo piktograma

Kai kurias svarbiausiais nustatymų parinktis ir funkcijas galima pasiekti dešiniuoju pelės klavišu spustelint sistemos dėklo piktogramą TRAY_ICON.

MENU

Sparčiosios nuorodos – parodomos dažniausiai naudojamos ESET NOD32 Antivirus dalys. Galite greitai pasiekti jas iš programos meniu.

Pristabdyti apsaugą – pateikia patvirtinimo dialogo langą, kuris išjungia Aptikimo modulį, saugantį nuo kenkėjiškų sistemos atakų, kontroliuojančią failus, saityno ir el. pašto ryšį.

Išskleidžiamasis meniu Laiko intervalas nurodo laikotarpį, kuriam bus išjungta apsauga.

MENU_TIME

Išplėstiniai nustatymai – nurodykite šią parinktį, kad patektumėte į Išplėstinių nustatymų medį. Yra ir kitų būdų atidaryti išplėstinį nustatymą, pavyzdžiui, paspaudus klavišą F5 arba pereinant į Nustatymą > Išplėstinis nustatymas.

Žurnalų failaižurnalų failuose pateikiama informacijos apie svarbius programos įvykius ir aptikimų apžvalga.

Atidaryti ESET NOD32 Antivirus – atidaromas pagrindinis ESET NOD32 Antivirus programos langas iš sistemos dėklo piktogramos.

Iš naujo nustatyti langų išdėstymą – atkuria ESET NOD32 Antivirus langų numatytuosius dydžius ir padėtis ekrane.

Ieškoti naujinimų – pradedamas aptikimo modulio (anksčiau vadinto „virusų kodų duomenų baze“) naujinimas siekiant užtikrinti apsaugą nuo kenkėjiško kodo.

Apie – pateikia sistemos informaciją bei išsamią informaciją apie įdiegtą ESET NOD32 Antivirus versiją ir programos modulius. Be to, čia galite rasti licencijos galiojimo laiko pabaigą ir informacijos apie operacinę sistemą bei sistemos išteklius.