Дії у випадку пограбування

Позначте комп’ютер або пристрій як утрачений, якщо підозрюєте, що його було загублено чи вкрадено. Для цього виберіть утрачений пристрій у веб-інтерфейсі ESET Антикрадій і натисніть Статус, а потім – Мій пристрій загублено.

Система ESET Антикрадій заборонить доступ до всіх облікових записів, окрім фіктивного, і почне виконувати регулярну зйомку за допомогою камери, а також створення знімків екрана, які можна переглянути в меню Активність.

Щоб позначити пристрій як украдений або втрачений, виберіть його та натисніть Мій пристрій загублено.

ANTITHEFT_WEB

Після цього буде виконано такі дії:

Ви отримаєте сповіщення електронної пошти про зміну статусу пристрою Позначено як "Загублено".

Після підключення втраченого комп’ютера або пристрою до Інтернету система ESET Smart Security, ESET Smart Security Premium або ESET Mobile Security почне фіксувати відповідну інформацію через визначені проміжки часу. Ці дані можна переглянути на вкладці Активність.

Утрачений пристрій буде автоматично перезавантажено протягом кількох хвилин із моменту підключення до Інтернету.

Якщо на пристрої вже створено фіктивний обліковий запис, він використовуватиметься за замовчуванням і вхід автоматично відбуватиметься саме в нього. Таким чином інші користувачі не зможуть увійти в справжні облікові записи й отримати доступ до ваших даних.

note

Примітка

Щоб імітувати процеси збирання даних, які виконує ESET Антикрадій, коли пристрій позначено як загублений, виберіть опцію Запустити тест.

Важливі рекомендації

Наполегливо рекомендується вжити зазначених нижче заходів, щоб запобігти можливому нанесенню шкоди зловмисниками.

Нікому не розголошуйте дані для входу в обліковий запис my.eset.com. Лише ви маєте знати ім’я користувача та пароль для входу у веб-інтерфейс ESET Антикрадій. Ми не рекомендуємо зберігати облікові дані у веб-переглядачі.

Змініть пароль облікового запису електронної пошти, особливо якщо використовуєте такі поштові програми, як Outlook Express чи Mozilla Thunderbird, або якщо паролі вашої веб-пошти (наприклад, облікового запису Gmail) збережено у веб-браузері.

Змініть пароль для виконання банківських трансакцій через Інтернет, а також перевірте свій банківський рахунок на наявність підозрілих операцій.

Змініть паролі всіх своїх профілів у соціальних мережах. Це стосується головним чином користувачів таких соціальних мереж, як Facebook і Twitter.

 
Щоб знову призначити пристрою статус "Звичайний", натисніть Пристрій знайдено. Пристрій буде перезавантажено, а звичайний обліковий запис користувача – повторно активовано.

note

Примітка

За замовчуванням період моніторингу становить 14 днів. За 5 днів до завершення цього терміну вам надійде електронний лист від ESET із нагадуванням переглянути статус пристрою.