Kaip pridėti naują įrenginį

Vykdykite toliau pateikiamus nurodymus ir apsaugokite įrenginį bei duomenis nuo vagystės. Nurodykite, kokį įrenginį norite pridėti – „Windows“ ar „Android“:

Kaip pridėti naują „Windows“ įrenginį

Kaip pridėti naują „Android“ įrenginį

important

Svarbu

Negalite pridėti naujo įrenginio tiesiai iš my.eset.com žiniatinklio portalo. Galite pridėti įrenginį arba keletą įrenginių, priskirtų jūsų my.eset.com paskyrai tiesiai iš ESET Smart Security, ESET Smart Security Premium arba ESET Mobile Security.


Kaip pridėti naują „Windows“ įrenginį

note

Pastaba

ESET Anti-Theft nėra pritaikyta naudoti su „Microsoft Windows Home Server“.

Po savo ESET produkto įdiegimo ir aktyvinimo, jums bus pasiūlyta nustatyti papildomus ESET saugos įrankius. Norėdami aktyvinti ESET Anti-Theft, spustelėkite „Įjungti“ šalia „Anti-Theft“ parinkties. Tada pereikite prie 2 veiksmo.

ANTITHEFT_SEC_TOOLS

Jeigu norite aktyvinti ESET Anti-Theft vėliau, naudokite šias rašytines instrukcijas arba žiūrėkite mūsų ESET žinių bazėje mokamąjį vaizdo įrašą anglų kalba:

 

1.Atidarykite savo ESET produktą dukart spustelėdami piktogramą užduočių juostoje. Pagrindiniame programos lange spustelėkite „Nustatymas“ > „Saugos įrankiai“, tada spustelėkite slankiklio juostą šalia ESET Anti-Theft.

ANTITHEFT_PAGE_HOME

2.Įveskite savo el. pašto adresą ir savo my.eset.com paskyros slaptažodį, tada spustelėkite „Prisijungti“. Jeigu neturite my.eset.com paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą, kad galėtumėte naudoti ESET Anti-Theft.

ANTITHEFT_LOG_REG

3.Įrenginio pavadinimo laukelyje įveskite įrenginio pavadinimą ir spustelėkite „Toliau“. Jūsų paprašys įvesti jūsų kompiuterio pavadinimą. Jeigu prisijungėte prie esančios paskyros, jums bus pranešta, kad įrenginys sėkmingai susietas. Jeigu kuriate naują paskyrą, spustelėkite „Kurti paskyrą internete“ ir pereikite prie 4 veiksmo.

4.Saityno naršyklėje bus atidaryta registracijos forma. Užpildykite visus laukelius ir spustelėkite „Kurti naują my.eset.com paskyrą“.

5.Užbaigę registraciją būsite automatiškai prijungti prie savo my.eset.com paskyros. Patikrinkite gautų laiškų aplanką, ar jame yra patvirtinimo el. laiškas. Jūsų įrenginys bus pridėtas.

ANTITHEFT_CONFIRM_EMAIL

6.Dabar galite tvarkyti savo įrenginius naudodami savo my.eset.com paskyrą.


Kaip pridėti naują „Android“ įrenginį

assistance_username Spustelėkite čia ir rasite iliustruotas instrukcijas

1.Įdiegę ESET Mobile Security savo įrenginį galite susieti su my.eset.com paskyra. Bakstelėkite Anti-Theft parinktį ESET Mobile Security pagrindiniame ekrane, tada bakstelėkite slankiklį ANTITHEFT_ANDROID_SWITCH_OFF, kad įjungtumėte „Anti-Theft“ apsaugą.

2.Jei dar nesate užbaigę „Anti-Theft“ nustatymo vedlio, prieš kuriant paskyrą rekomenduojame atlikti toliau pateikiamus veiksmus: sukurkite saugos slaptažodį, įjunkite apsaugą nuo pašalinimo, pridėkite savo SIM kortelę kaip patikimą, pridėkite patikimą draugą, įveskite savo kontaktinius duomenis ir įjunkite SMS teksto komandas.

3.Jei jau turite my.eset.com paskyrą, bakstelėkite Jau turite paskyrą? ir prisijunkite įvesdami savo el. pašto paskyrą bei slaptažodį. Dabar galite naudotis „Anti-Theft“ saugos funkcijomis, kurias galima valdyti iš my.eset.com paskyros.

4.Jei neturite my.eset.com paskyros, bakstelėkite Registruotis.

5.Užpildykite registracijos formą ir bakstelėkite Registruotis.

6.Bakstelėkite Baigti.

7.Pasitikrinkite gautų laiškų aplanką, ar yra patvirtinimo el. laiškas, ir spustelėkite jame esantį saitą, kad suaktyvintumėte savo paskyrą. Dabar galite naudotis „Anti-Theft“ saugos funkcijomis, kurias galima valdyti iš my.eset.com paskyros.