Jak přidat nové zařízení?

Postupujte podle následujících kroků pro ochranu vašeho počítače nebo zařízení a zabránění odcizení dat. Nejdříve vyberte, jaké zařízení chcete přidat:

Jak přidat nové zařízení s Windows

Jak přidat nové zařízení s Android

important

Důležité

Nové zařízení není možné přidat přímo na portále my.eset.com. Pro přidání zařízení se nejprve přihlaste k my.eset.com účtu z produktu ESET Smart Security, ESET Smart Security Premium nebo ESET Mobile Security.


Jak přidat nové zařízení s Windows

note

Poznámka

ESET Anti-Theft není určen pro použití na Microsoft Windows Home Server.

Po dokončení instalace a aktivace produktu ESET budete vyzváni k nastavení bezpečnostního nástroje ESET. Přepínačem aktivujte ESET Anti-Theft a pokračujte následujícím krokem.

ANTITHEFT_SEC_TOOLS

Technologii ESET Anti-Theft můžete aktivovat v produktu kdykoli později, podle tohoto návodu nebo níže přiloženého video návodu v anglickém jazyce:

 

1.Dvojklikem v hlavním panelu otevřete produkt ESET a přejděte do sekce Nastavení > Bezpečnostní nástroje a pomocí přepínače aktivujte funkci ESET Anti-Theft.

ANTITHEFT_PAGE_HOME

2.V zobrazeném dialogovém okně vyplňte údaje ke svému my.eset.com účtu a klikněte na Přihlásit se. Pokud dosud účet zřízený nemáte, pro využívání funkce ESET Anti-Theft klikněte na Vytvořit.

ANTITHEFT_LOG_REG

3.Zadejte název svého zařízení a pokračujte kliknutím na tlačítko Další. Pokud jste se již přihlásili k existujícímu my.eset.com účtu, zobrazí se informace o úspěšném přidání zařízení. V opačném případě pokračujte kliknutím na tlačítko Vytvořit online účet.

4.Otevře se webový prohlížeč. Pro vytvoření nového účtu my.eset.com postupujte dle kroků na obrazovce.

5.Po dokončení registrace budete automaticky přihlášeni k vašemu my.eset.com účtu. Pro potvrzení vytvoření účtu je ještě nutné kliknout na odkaz, který obdržíte e-mailem. Vaše zařízení bude přidáno.

ANTITHEFT_CONFIRM_EMAIL

6.Veškerá zařízení můžete nyní spravovat z účtu my.eset.com.


Jak přidat nové zařízení s Android

assistance_username Klikněte sem pro zobrazení obrázkového návodu

1.Po dokončení instalace ESET Mobile Security můžete propojit své zařízení s účtem my.eset.com. Ťukněte na Anti-Theft v hlavním okně ESET Mobile Security a přepínačem ANTITHEFT_ANDROID_SWITCH_OFF aktivujte Anti-Theft ochranu.

2.Pokud jste dosud nedokončili průvodce nastavením Anti-Theft, před nastavením účtu doporučujeme provést následující akce: vytvořte si hlavní bezpečnostní heslo, zapněte ochranu proti odinstalaci, přidejte svou SIM kartu jako důvěryhodnou, nastavte své důvěryhodné kontakty a povolte SMS příkazy.

3.Pokud již máte my.eset.com účet, ťukněte na Máte již účet? a zadejte e-mailovou adresu a heslo pro přihlášení. Od té chvíle můžete spravovat bezpečnostní funkci Anti-Theft vzdáleně prostřednictvím portálu my.eset.com.

4.Pokud zatím nemáte my.eset.com účet, ťukněte na Registrovat.

5.Vyplňte registrační formulář a ťukněte na Registrovat.

6.Ťukněte na Dokončit.

7.Následně zkontrolujte svou e-mailovou schránku a klikněte v e-mailu na odkaz pro aktivaci vašeho účtu. Od té chvíle můžete spravovat bezpečnostní funkci Anti-Theft vzdáleně prostřednictvím portálu my.eset.com.