ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Antivírus

Antivírusový modul chráni vaše zariadenie pred škodlivým kódom zablokovaním a následným liečením všetkých prichádzajúcich hrozieb. Rezidentná ochrana kontroluje každú novonainštalovanú aplikáciu a poskytuje tak proaktívne zabezpečenie.

Hrozby

V tejto časti môžete spravovať hrozby, ktoré odhalil produkt ESET Smart TV Security. Môžete odstrániť všetky hrozby naraz kliknutím na Odstrániť všetky alebo spravovať jednotlivé hrozby kliknutím na Podrobnosti o hrozbe. Môžete tiež hrozbu ignorovať, čím danú hrozbu pridáte na whitelist (vytvoríte výnimku), pričom táto hrozba už nebude nabudúce detegovaná.

Spustiť kontrolu

Táto funkcia slúži na okamžité spustenie kontroly vášho zariadenia. Štandardne sa vykonáva kontrola predvolených typov súborov. Kontroluje sa pamäť, spustené procesy a ich DLL knižnice, ako aj súbory, ktoré sú súčasťou interného a externého úložiska. ESET Smart TV Security spustí kontrolu pri každom zapnutí zariadenia.

Aktualizovať moduly

ESET Smart TV Security na základe predvolených nastavení sám zabezpečuje pravidelné aktualizovanie aplikácie. Ak chcete aktualizáciu spustiť manuálne, kliknite na možnosť Aktualizovať moduly.

Pokročilé nastavenia