Paleisties vediklis

Kai programa įdiegiama, vykdykite paleisties vediklyje pateikiamus nurodymus:

1.Paspauskite Sutinku ir sutikite su galutinio vartotojo licencijos sutartimi, vartotojo sutikimu ir privatumo politika.
 

2.Pasirinkite leisti arba atmesti jūsų dalyvavimą a ryšio sistemoje „ESET Live Grid“. Ją vėliau galėsite pakeisti programos parametruose. Jei norite skaityti daugiau, žr. šią skiltį.
 

3.Pasirinkite Įjungti arba „Išjungti“, kad nurodytumėte, ar ESET Smart TV Security aptiks Galimai nepageidaujamas programas (PUA). Ją vėliau galėsite pakeisti programos parametruose. Jei reikia išsamesnės informacijos apie PUA, žr. šią skiltį.
 

4.Peržiūrėkite ESET Smart TV Security leidimus ir paspauskite Tęsti. Paspauskite Leisti ir suteikite ESET Smart TV Security prieigą. Jei paspausite Uždrausti, ESET Smart TV Security nebus sėkmingai įdiegta.

 

5.Lange Pasirinkti savo el. pašto adresą pasirinkite el. pašto paskyrą, į kurią gausite ESET licencijos registracijos, saugos slaptažodžio nustatymo iš naujo ir techninio palaikymo el. laiškus. Paspauskite Pasirinkti el. paštą, kad išskleistumėte esamų el. pašto paskyrų sąrašą. Pasirinkite el. pašto adresą iš paskyrų sąrašo arba paspauskite Pridėti paskyrą, kad įrenginyje pridėtumėte naują el. pašto paskyrą. Paspauskite Gerai, kad patvirtintumėte paskyrą. Paspauskite Toliau, kad tęstumėte. PASTABA. Jei jau turite su „Google“ paskyra susietą licenciją, turite įvesti susietą el. pašto adresą, kad galėtumėte naudoti turimą licenciją.

 

6.ESET Smart TV Security dabar nustatyta jūsų įrenginyje. Paspauskite Pradėti pirmą nuskaitymą, kad įrenginys būtų nuskaitytas ir ieškoma galimų grėsmių.