Tobulinimo pagal naudotojų patirtį programa

Prisijungę prie tobulinimo pagal naudotojų patirtį programos pateikiate ESET anoniminę informaciją, susijusią su produktų naudojimu. Daugiau informacijos apie duomenų apdorojimą ieškokite mūsų privatumo politikoje.

Jūsų sutikimas

Dalyvauti programoje galite savanoriškai ir pateikę savo sutikimą. Prisijungus dalyvavimas yra pasyvus, todėl jums nereikia imtis jokių tolimesnių veiksmų. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu pakeitę produkto nustatymus. Jei atšauksite sutikimą, negalėsime toliau apdoroti jūsų anoniminių duomenų.

Kokio pobūdžio informaciją renkame?

Sąveikos su produktu duomenys

Šie duomenys leidžia sužinoti daugiau apie tai, kaip mūsų produktai naudojami. Pasinaudodami šiais duomenimis žinome, kokios funkcijos, pavyzdžiui, dažnai naudojamos, kokius nustatymus naudotojai modifikuoja arba kiek laiko praleidžia naudodamiesi produktu.

Įrenginių duomenys

Šią informaciją renkame tam, kad žinotume, kur ir kokiuose įrenginiuose mūsų produktai naudojami. Paprastai renkame informaciją apie įrenginio modelį, šalį, versiją ir operacinės sistemos pavadinimą.

Klaidų diagnostikos duomenys

Taip pat renkame informaciją apie klaidas ir atvejus, kai įvyksta strigtys. Pavyzdžiui, kokia įvyko klaida ir kokie veiksmai lėmė jos atsiradimą.

Kodėl renkame šią informaciją?

Remdamiesi anonimine informacija galime tobulinti produktus, kuriais naudojatės jūs – mūsų naudotojai. Tokiu būdu produktuose galime pritaikyti naujausias technologijas, padaryti produktus kuo įmanoma lengviau naudojamus ir pasižyminčius kuo sklandesniu veikimu.

Kas valdo šią informaciją?

„ESET, spol. s r.o.“ yra vienintelis programos metu surinktų duomenų valdytojas. Ši informacija su trečiosiomis šalimis nebendrinama.