Wprowadzenie

Aplikacja ESET SMS Tool umożliwia korzystanie z funkcji ESET wymagających uprawnień do usług wiadomości SMS i połączeń w aplikacjach:

ESET Mobile Security

 Filtr połączeń

 Polecenia SMS

ESET Parental Control

 Przycisk SOS

 Wiadomości od rodzica

ESET Endpoint Security dla systemu Android

 Filtr połączeń

 Polecenia SMS

Funkcje te zostały usunięte ze względu na ograniczenia sklepu Google Play.

9 stycznia 2019 r. w sklepie Google Play zostały wdrożone ograniczenia korzystania z uprawnień do usług wiadomości SMS i połączeń, które są wymagane w przypadku funkcji głównych filtru wiadomości SMS i połączeń. W rezultacie z produktów ESET dostępnych w sklepie Google Play usunięto funkcje wykorzystujące wspomniane usługi, takie jak filtr połączeń w aplikacji ESET Mobile Security i ESET Endpoint Security dla systemu Android czy wiadomości od rodzica w aplikacji ESET Parental Control.

warning

Kontrola rodzicielska

Jeżeli instalujesz ESET SMS Tool w celu uzyskania dostępu do usług SMS w ESET Parental Control, zainstaluj też ESET SMS Tool na urządzeniu dziecka. Funkcje, które używają usług SMS, będą nadal niedostępne na urządzeniu rodzica.

Pobierz i zainstaluj aplikację ESET SMS Tool, aby uzyskać dostęp do tych funkcji:

1.Pobierz aplikację ESET SMS Tool.

2.Naciśnij pobrany plik, aby rozpocząć instalację. Ostatnio pobrane pliki można znaleźć w folderze Pobrane.

3.Naciśnij przycisk Zainstaluj. Jeśli pojawi się monit o zezwolenie na instalację aplikacji z nieznanego źródła, naciśnij pozycję Ustawienia, a następnie suwak przy opcji Zezwól z tego źródła lub Nieznane źródła, zależnie od urządzenia.

4.W aplikacji ESET SMS Tool naciśnij przycisk Otwórz.

5.Naciśnij pozycję Dalej.

6.Naciśnij przycisk Zakończ.

7.Aplikacja jest teraz zainstalowana.